Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Landvetter IF 2003

Följ

Landvetter IF 2003

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 18:00

      Intresseanmälan ULVACUPEN 2024 F-2012


      19:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F-2012


      18:30
    • 17:30

      Träning F-2014


      18:30
    • 17:30

      DOMARUTBILDNING F-2011


      21:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 07:00

      Lassabollen träningscup F-15


      00:00
    • 08:45

      FÄSSBERGS IF 9-9 cup 6-7 april F-2011


      00:00
    • 09:00

      Träning F-2014


      10:15
    • 10:30

      Träningsmatch F2012 Bollebygd Hemma. F-2012


      12:00
    • 10:30

      Träning F-2013


      12:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Lassabollen träningscup F-15


      22:00
    • 00:00

      FÄSSBERGS IF 9-9 cup 6-7 april F-2011


      18:45
    • 09:00

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:30

      Träning F-2017


      11:30
    • 12:00

      Träningsmatch Öjersjö F-2010


      13:30
    • 15:00

      Träningsmatch (söndag) mot Mölnlycke F-2014


      16:30
    • 17:30

      Donsö IS (borta) Seniorlag Damer


      19:30
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F-2011


      18:30
    • 17:15

      Träning F-2013


      18:30
    • 18:00

      EM-kval Sverige-Frankrike F-2010


      21:00
    • 19:00

      Landskamp Sverige-Frankrike F-15


      21:00
    • 20:00

      Träning C-lag Damer


      21:30
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning F-2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
  • 13Lör
    • Heldag

      Jitex Honors Cup F-2013

    • 10:30

      Träning F-2011


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch F2012 mot Surte IS F-2012


      12:00
    • 13:45

      Träningsmatcher mot Öjersjö F-2014


      15:15
    • 13:45

      IK Zenith F11 Vit (hemma) F-2011


      15:45
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:30

      Träning F-2017


      11:30
    • 13:00

      IF Elfsborg (borta) F-15


      14:00
    • 13:30

      IFK Hindås 2 (hemma) F-2011


      15:30
    • 15:30

      Träning F-2015


      17:00
    • 16:00

      Qviding FIF Vinröd (hemma) F-2010


      18:00
    • 16:30

      Mossens BK Svart (hemma) F-2011


      18:30
    • 18:00

      Göteborgs FF (B) (hemma) Seniorlag Damer


      20:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning F-2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:00

      Träning F-2013


      18:00
  • 20Lör
    • 11:30

      IF Väster Svart (borta) F-2013


      13:30
    • 12:00

      Azalea BK (hemma) F-2012


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag lör 20/4 F-2017


      16:00
    • 12:45

      IF Väster Orange (borta) F-2013


      14:45
    • 13:15

      Dalen/Krokslätts FF (hemma) F-2012


      15:15
    • 14:30

      Öckerö IF (borta) F-2011


      16:30
    • 16:15

      Hjuvik/Björkö/Hönö 1 (borta) F-2011


      18:15
  • 21Sön
    • 09:00

      Sammandrag Lanvetter F-2016


      13:00
    • 12:00

      Ytterby IS Röd (hemma) F-2014


      14:00
    • 12:00

      Näsets SK F10 Blå (borta) F-2010


      14:00
    • 12:00

      IF Mölndal Fotboll Grön (hemma) F-2015


      13:00
    • 12:00

      IF Mölndal Fotboll Blå (hemma) F-2015


      13:00
    • 12:00

      Match Näset F-2010


      13:30
    • 13:00

      Mölnlycke IF Tigers (hemma) F-2015


      14:00
    • 13:15

      Ytterby IS Blå (hemma) F-2014


      15:15
    • 13:45

      Träningsmatch Ubynäs F-2012


      15:00
    • 17:00

      Jitex BK Vit (hemma) F-15


      19:00
    • 17:00

      Låtta Marta IF (borta) C-lag Damer


      19:00
    • 19:15

      GAIS (borta) Seniorlag Damer


      21:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning F-2010


      18:15
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning F-2014


      10:15
    • 09:00

      Träning F-2015


      10:30
    • 10:15

      Seriematch mot Ytterby IS F-2013


      00:00
    • 10:30

      Träning F-2011


      12:00
    • 10:30

      Träning F-2012


      12:00
    • 10:45

      Ytterby IS Röd (borta) F-2013


      12:45
    • 12:00

      Askims IK Svart (hemma) F-2010


      14:00
    • 12:00

      Intresseanmälan seriematch Askim F-2010


      13:30
    • 13:45

      Nödinge SK Fotboll F11 (hemma) F-2011


      15:45
  • 28Sön
    • 00:00

      Seriematch mot Ytterby IS F-2013


      11:30
    • Heldag

      Sammandrag Balltorp F-2016

    • 09:30

      Ledarmöte F-2018


      10:30
    • 10:30

      Träning F-2018


      11:30
    • 10:30

      Ytterby IS Vit (borta) F-2013


      12:30
    • 10:30

      Träning F-2017


      11:30
    • 10:45

      Lerums IS Lila (borta) F-2014


      12:45
    • 12:00

      Kärra KIF Blå (borta) F-2010


      14:00
    • 12:00

      Intresseanmälan seriematch Kärra F-2010


      13:30
    • 13:15

      Lerums IS 1 (borta) F-2011


      15:15
    • 13:45

      Mölnlycke IF Tigers (borta) F-2015


      14:45
    • 13:45

      Mölnlycke IF Wolves (borta) F-2015


      14:45
    • 14:00

      Azalea BK (borta) F-2012


      16:00
    • 14:00

      Lerums IS Vit (borta) F-2014


      16:00
    • 14:45

      Mölnlycke IF Elephants (borta) F-2015


      15:45
    • 16:30

      Solängens BK (hemma) F-2012


      18:30
    • 16:30

      GAIS 1 (hemma) F-2011


      18:30
    • 18:00

      IF Mölndal Fotboll (hemma) Seniorlag Damer


      19:45
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis